Buradasınız: Anasayfa » İkinci El Beyaz Eşya » İkinci El Kombi

İkinci El Kombi

Eviniz doğal gazlı ve kombi mi satın almak istiyorsunuz? veya şuan da sahip olduğunuz kombi bozuldu mu? ve yeni bir kombi almak için yeterli bütçeniz yok mu? O zaman hemen bizden bir ikinci el kombi satın alarak bozuk olan kombinizi değiştirebilirsiniz. Evler de en çok ihtiyaç duyduğunuz şey ısınmak ve sıcak su ihtiyacıdır. Eğer evinizdeki kombi bozuk olur ve eviniz ısınmaz ise çok kötü hastalıklara sebep olabilir ve özellikle kışın ölümcül hastalıklara yakalanabilirsiniz.

İkinci El Kombi

Zaten bir eve kombi almak yaklaşık en az 5 bin TL tutarındadır. Doğal gazın en büyük ihtiyaç duyduğu makinesi ve olması gereken parçası kombidir. Kombiniz bozulduğun da, eğer garanti süresi de doldu ise, kombiniz tamir edilemez şekilde ise, tek yapmanız gereken 5 bin TL vermek yerine 2. el kombi almaktır. İkinci el kombi alırken, alacağınız 2. el kombiye çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

zzAlacağınız ikinci el kombi sağlam, temiz ve kaliteli olmalıdır. Ayrıca 2. el kombi alırken, alacağınız kombi markalarına da dikkat ediniz. Kombiler de özellikle tutulan markalar içerisinde; Vaillant ikinci el kombi, Alarko Spot kombi, Ferroli 2. el kombi gibi isimleri duyulmuş ve kaliteleri belli olmuş olan 2. el kombiler almanızdır. Kombi tercihlerinizi çok dikkatli bir şekil de yapmalısınız, aksi taktir de tekrar kombiniz bozulabilir veya evinizin kombi tesisatına zarar verebilirsiniz.

Kombi almaya karar verdim ama sıfırları çok pahalı o yüzden temiz ve kaliteli bir 2. el kombi almak istiyorum, nerden alabilirim? diyorsanız eğer çok aramanıza gerek yok. İstanbul’un en iyi ikinci el eşyacılarından birisi olan bizimle hemen sitemiz üzerinden iletişime geçip, kendinizi çok sağlam ve temiz bir 2. el kombi sahibi yapabilirsiniz. 2. el kombinizi bizden alırsanız, satın aldığınız ikinci el kombiyi kapınıza kadar getirip, bırakabiliriz. Bizden aldığınız kombilerin hiç bir şekilde bozuk olmamasına ve temiz olduklarına garanti bile verebiliriz. Biz İstanbul’da ismi duyulmuş en iyi ikinci el eşya satan yerlerden birisiyiz. Size ikinci el kombi alan yerler olarak en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kombi Markaları : E.C.A , Viessmann, Ariston, Demirdöküm, Baymak, Buderus, Bosch, Vailant, Ferroli,Aiefel, Protherm, İmmergas, Auer. Altus, Baykan.

Bir yorum

  1. Merhaba ECA calora digital kombi var yeni bir tane aldım . Elimdeki ni sayabilir miyim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top