Buradasınız: Anasayfa » İstanbul İkinci El Eşya » Güngören İkinci El

Güngören İkinci El

Güngören İkinci El Eşya Alan Yerler

Güngören ikinci el eşya alan yerler olarak nasıl satarım diye düşündüğünüz antika, beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya ve lokanta eşyalarınızı en yüksek fiyatlarla yerinizden nakit olarak alıyoruz sizde satmak istediğiniz tüm eşyalar için bizimle iletişime geçiniz. Yeni nesil oluşması ile birlikte gündelik hayatta kullanımı çoğalan teknolojik aletlerin çabuk bozulması ve çok pahalı olması gündemlerden hiç düşmemekte. Bu teknolojik aletlerin için de en çabuk bozulanları telefon, buz dolapları, çamaşır makineleri, bilgisayarlar, televizyon gibi evleriniz de ve günlük yaşantımız da kullandığımız tüm eşyalar geçmektedir.
Güngören

Bu eşyaların çok pahalı olması ile birlikte alımları zorlaşmakta. Bu yüzden günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için biz 2.el beyaz eşya satıcısı olarak sizlere her türlü eşyayı temin edebiliyoruz. Özellikle İstanbul güngören ikinci el elektornik eşya ve İstanbul güngören 2.el mobilya alım satımları yapmaktayız. İstanbul’un en çok kalabalık olan semtlerinden birisi olan Güngören ilçesinde ikinci el eşya satın almak isteyen herkesin tüm 2.el eşya gereksinimlerini karşılamaktayız.

Özellikle de ikinci el eşya satışlarımız çok ucuz ve kalitelidir. Bizden alacağınız 2.el eşyaların ne kadar kaliteli ve ucuz olduğunu gördüğünüz de sizde çok şaşıracaksınız. Eğer bizden ikinci el eşya satın almak isterseniz hemen web sitemizdeki iletişim numaralarından telefonunuzu çıkarıp bizim telefon numaramızı çevirin. Biz Güngören 2.el eşya alanlar olarak sadece ikinci el eşyalarınızı satın almıyor, aynı şekilde sizin Güngören’deki ikinci el eşyalarınızı da satın alıyoruz. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun, sizlerin de ikinci el eşyalarını satın alabilir ve sizlere ikinci el eşyaları satabiliriz.
Güngören ikinci el eşyaEvlerini yeni satın almış olup, evinize sıfır yeni eşya satın alabilecek bütçesi kalmayanlar için Güngören 2.el eşya alan yerler den birisi olarak sizin yeni aldığınız sıfır evinize, sıfır kalitesinde çok güzel ve çok ucuz ikinci el eşyalar ile donatabiliriz. Her türlü 2el spot eşya alım satım yapmak isteyenler için tüm ikinci el eşyaları temin edebiliriz. Aynı şekilde sizlerin de her türlü satmak istediği 2,el eşyaları satın alabiliriz. Hemen Güngören 2.el eşya alım ve satım işlemleri için 2.el eşya web sitemizdeki iletişim numaralarını arayın ve bizim ile iletişime geçin, mutlu olun!

Güngören’de Faaliyet Olduğumuz Mahalleler : Abdurrahman Nafız Gürman Mah, Akıncılar Mah, Genç Osman Mah, Güneştepe Mah, Güngören merkez Mah, Güven Mah, Haznedar Mah, Mareşal Çakmak Mah, Merter İkinci El Eşya , Mehmet Nesih Özmen Mah, Sanayi Mah, Tozkoparan Mah.

2 yorum

  1. 2. el kullanılmış yatak odası takımı baza ve yatağı ile birlikte . Güngören Sanayi mahallesi Yunus emre sokak No:35 D:2

  2. Öncelikle hayırlı günler, Güngören Güven Mahallesinde bulunan evimi satmış olduğumdan dolayı, mobilyalarımın tamamını satışa çıkartmış bulunmaktayım. İlgilenirseniz görüşebiliriz. Saygılarımla

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top