Buradasınız: Anasayfa » İstanbul İkinci El Eşya » Sarıyer ikinci el

Sarıyer ikinci el

Sarıyer İkinci El Eşya Alan Yerler

Sarıyer ikinci el eşya alım satım, sarıyer ve bütün mahallelerinde satmak istediğiniz antika, spot ve ikinci el ürünleri evlerinizden servislerimiz aracılığıyşa nakit ve değerinde almakdayız sizde satmak istediğiniz ürünler için bizimle iletişime geçebilir eşyalarınızı satabilirsiniz. Evime ikinci el eşya almak istiyorum ama Sarıyer’de ikinci el eşya alanlar var mı ki? Eğer Sarıyer ikinci el eşya satan yerler var ise bunların yerleri nerede? diyorsanız eğer şuanda tam Sarıyer 2.el eşyacısına geldiniz.
SarıyerAynı şekilde Sarıyer’de iş yeri açacağım ve Sarıyer ikinci el eşya alanları arıyorum, ucuza Sarıyerde 2.el beyaz eşya alım satım yapan firma bulabilir miyim? diyorsanız eğer, tüm iş yeri 2.el eşyalarınızı da biz temin edebiliriz. Siz de kaliteli ikinci el elektronik eşya satın alıp, az maliyet ödemek istiyorsanız eğer bizi tercih edin. Kış günlerin de evler de en çok bulunması gereken ve ikinci el eşyalardan en çok satılan eşya klimalar ve ısıtıcı ufo’lardır. Ufo’lar kış günlerinde evinde doğalgaz veya ısıtıcıları olmayanlar için çok kullanışlıdır.

Sizin de evinizde ısıtıcınız, sobanız veya doğalgazınız yok ise yapmanız gereken hemen bir Sarıyer ikinci el eşya alan yerler dükkanımıza gelip ikinci el ısıtıcı satın almaktadır. Sıfırını almaya kalktığınızda çok pahalı olacak olan bu ısıtıcılar bize geldiğiniz de sıfır kalitesinde çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz. Siz de bize gelerek masanız da ders çalışırken kış günü soğukta eviniz de üşümek yerine Sarıyer 2.el eşya dükkanımızdan satın alacağınız ısıtıcı ile sıcakta istediğiniz gibi ders çalışabilirsiniz.
Sarıyer ikinci el eşyaİstanbul Avrupa yakası 2.el eşya firmamızın bulunduğu semtlerden birisi olan Sarıyer 2.el mobilya alan yerler olarak sizlere her türlü istediğiniz 2. el eşyaları temin edebiliriz. İlerleyen teknoloji 2.el eşya sektörüne de vurmuş ve şuanda sizler, bizden daha hızlı bir şekilde ikinci el eşya satın alabilir veya daha hızlı bir şekilde 2.el eşya alanlar olarak bize ikinci el eşyalarınızı satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey akıllı telefonlarınıza bizim iletişim bölümümüzdeki telefon numaramızı rehberinize kayıt edip, WhatsApp uygulamasından bize çektiğiniz 2.el eşyalarınızın resimlerini atıp teklif istemektir. Biz anında fiyatlarını söyleriz.

Sarıyer’de Faaliyette Olduğumuz Mahalleler : Bahçeköy Merkez Mah, Baltalimanı Mah, Büyükdere, Cumhuriyet Mah, Çamlıtepe(Derbent) Mah, Çayırbaşı Mah, Darüşşafaka Mah, Emirgan Mah, Fatihsultanmehmet Mah, Ferahevler Mah, İstinye Mah, Kazımkarabekir(Dağevleri) Mah, Kemer Mah, Kireçburnu Mah, Kocataş Mah, Maden Mah, Pınar Mah, Poligon Mah, Pttevleri Mah, R.Feneri-Garipçe, Reşitpaşa Mah, Rumelihisarı Mah, Rumelikavağı Mah, Sarıyer Merkez Mah, Tarabya İkinci El Eşya , Uskumruköy, Yeni Mah, Yeniköy Mah.

2 yorum

  1. hayırlı işler olsun.elimde 2.el koşu bandı ve 0 para kasası var alırmısınız acaba.5424046744

    • Merhaba, ofis mobilyalarımızdan bir kısmını satmak istiyoruz, yerimiz Darüşşafaka Mahallesinde, yerinde tespit yapabiliyor musunuz acaba?, konuşabilir miyiz ?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top