Buradasınız: Anasayfa » İstanbul İkinci El Eşya » Bostancı İkinci El

Bostancı İkinci El

Bostancı Antika, İkinci el ve Yeni Eşya Alım Satım Çarşısı
Bostancı ikinci el eşya alanlar ve Bostancı spot eşya satanlar olarak sizlere en iyi ikinci el eşya hizmetini vermek amacı ile yola koyulduk. Bu uzun yolda müşterilerimizi asla mahcup etmedik ve isteklerinin hepsini karşıladık. Eğer sizde Bostancı semtin de oturuyor ve bizimle 2. el eşya alış verişi yapmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Bostancı ikinci el eşya satan yerler arıyorsanız bizim Bostancı’daki ikinci el eşya dükkanımıza hemen gelerek istediğiniz 2.el & sıfır eşyalara sahip olabilirsiniz.
Bostancıİstanbul’un kadıköy ilçesinin en işlek semtlerinden birisi olan Bostancı’da kendinize yeni bir ev aldıysanız veya yeni bir iş yeri kuruyorsanız ve yeni mobilyalar, gerekli eşyaları alacak yer arıyor ama mağazadan sıfırlarını alacak bütçeniz yetişmiyor ise o zaman hemen bizimle iletişime geçin ve sizi istediğiniz ev eşyaları veya yeni iş yeri eşyalarınız ile tanıştıralım. Eminiz ki bizden alacağınız sıfır gibi olan 2.el beyaz eşyalar ile çok mutlu olacak ve üstelik sıfır fiyatının yarı fiyatından daha aza almış olacaksınız. Ayrıca Bostancı ikinci el eşya alan yerler olarak bizden satın aldığınız.

Bostancı’daki ikinci el mobilya ve beyaz eşyaları yeni aldığınız evinize veya yeni kuracağınız iş yerine bizzat getirmemizi isteyebilir ve kurulumlarının yapılmasını da isteyebilirsiniz. Bostancı 2.el eşya alan yerler diye eşyalarını satabiliceğiniz bir firma arıyorsanız eğer biz sizlerin 2.el ve spot eşyalarını da en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Bostancı’da antika, ikinci el ve yeni eşyalarınızı bize satabilmek için Bostancı ikinci el eşya alım-satım dükkanımıza gelebilir veya 2.el eşya internet sitemizdeki iletişim numaralarından bizi arayabilirsiniz.
Bostancı İkinci El EşyaEğer ikinci el elektronik eşyalarınız için bizden teklif almak istiyorsanız, şuan ki teknoloji ile buda çok basit bir şeydir. Bostancı 2.el mobilya sitemizdeki iletişim bölümün de yazılı olan iletişim numarasını cep telefonunuza kayıt ederek, Whatsapp denilen uygulama ile bizim numaramıza 2.el eşyalarınızın fotoğraflarını çekip yollayabilir ve Bostancı kullanılmış eşya alan dükkanımızdan hemen teklif alabilirsiniz. eski ve yeni eşya alımlarımızda tekliflerimiz en üst seviyede ve fiyattadır o yüzden çekinmenize hiç gerek yok. Bostancı semtinde sıfır ve ikinci elin yanı sıra antika mobilya, obje, el dokuma halı kilim ve gümüş objelerinizi en iyi fiyatlarla siz değerli müşterilerimizden almakdayız.

2000 Yıllında ikinci el semtinde sürdürmekte olan firmamız bütün mobilya mete bronz mobilyalarınız klasik mobilyalarınız antika eşyalarınız beyaz eşya elektronik eşya kısaca aklınıza gelicek her türlü eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak her yerinden almaktayız. Satmak istediğiniz bütün eşyalarınızı WhatsApp yolu ile fiyat teklifi alabilirsiniz.

İlginiz İçin Şimdiden Teşekkürler.

Bostancı’da Faaliyete Olduğumuz Bölğeler : Şenesenevler, Tenis Kortu, Bağdat Caddesi, Emin Ali Paşa Caddesi, Değirmen Yolu Caddesi , Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Caddesi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top